Čarodějnice u Motýlků

V úterý 30. dubna se ve třídě Motýlků sešla parta krásných čarodějnic a čarodějů. Společně jsme si zatančili, vyrobili jsme si neviditelné vzkazy. Na zahradě nás pak čekala stezka hodné čarodějnice Bobiny z Drahňáckého kopce. Připravila si pro děti úkoly, kterými společnými silami zahnaly zlé čarodějnice – vyzkoušeli jsme si čarodějnický smích,  výrobu čarodějnického lektvaru. Pochytali jsme pavouky, které Bobině utekli, a našli jsme netopýry, kočky a pavouky. Potrénovali jsme let na koštěti přes překážkovou dráhu. Vymysleli jsme kouzelné zaklínadlo, po jehož vyřknutí dokáže vše zmizet. Za každý úkol děti dostaly část zlé čarodějnice, kterou pak společnými silami  museli poskládat, zmuchlat a spálit. Všem se dařilo a tak jsme se zlých čarodějnic zbavili. Tedy alespoň pro tento rok. Děti dostaly čarodějnické vysvědčení, letecký průkaz na koště a za pomoc čarodějnici Bobině sladkou odměnu.