Bc. Michaela Lišková

zástupkyně ředitelky, učitelka MŠ ve třídě Motýlků

Vystudovala jsem Střední odbornou školu v Rokycanech obor Management drobného podnikání a obchodu. Při studiu první vysoké školy jsem brigádně pracovala v soukromé mateřské škole v jeslích u dětí do 3 let. Tato práce mě velice nadchla a věděla jsem, že tímto směrem se chci v budoucnu ubírat. Při rodičovské dovolené jsem se proto rozhodla, že si doplním potřebné  vzdělání a začala jsem studovat bakalářský obor Speciální pedagogika – vychovatelství na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Během studia jsem si oblíbila přednášky týkající se logopedie. Při výběru zaměření studia jsem se rozhodla právě pro logopedii, ze které jsem také složila státní závěrečnou zkoušku, díky které mohu vykonávat s dětmi logopedickou prevenci. V roce 2018 jsem složila i maturitní zkoušku z Předškolní pedagogiky na Střední pedagogické škole v Litoměřicích.

Práce s dětmi mě velice baví, sama jsem maminkou dvou malých holčiček.

Od září 2022 zastávám funkci zástupkyně ředitelky a pracuji jako učitelka MŠ.

Pro doplnění kvalifikace pravidelně absolvuji různé kurzy a semináře (většinou týkající se logopedie).