Návštěva prvňáčků u Motýlků

V rámci spolupráce ZŠ a MŠ jsme naplánovaly společně s kolegyněmi návštěvu prvňáčků ve školce u Motýlků. Motýlci vytvořili pro kamarády z první třídy pozvánku, kterou jsme jim při vycházce zanesli do třídy na obecním úřadě. Školkové děti se na kamarády ze školy moc těšily. Návštěva byla naplánována na čtvrtek 10. října. Prvňáčci dorazili spolu s paní učitelkou hned po svačině. Po velkém vítání a objímání jsme se v kroužku společně přivítali a dostali jsme od dětí krásné obrázky. Děti samozřejmě nezapomněly ani na naši stonožku Lucinku a hned se na ni ptaly, jestli je ještě s námi ve školce. Pak už nastal čas na hraní. Prvňáčci si půjčili hračky, se kterými si rádi ve školce hráli, a pustili se do her. Čas návštěvy utekl jako voda, ale my nemusíme být smutní, neloučíme se na dlouhou dobu. Brzy se zase s dětmi sejdeme na společném výletu vlakem do Rokycan na představení Krejčíka Honzy.